Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Antiradiacinė kortelė HEALTH CARD

Vienos kortelės kaina – 47 €
Dėžutės (2 kortelių) kaina – 87 €
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Jei jūs nuolat dirbate kompiuteriu ar esate šalia EMS (elektromagnetinių spindulių) šaltinio, rekomenduojame įsigyti Sveikatos kortelę – apsaugos priemonę nuo EMS!

Mediciniškai įrodyta, kad elektromagnetinė spinduliuotė yra viena pagrindinių žmogaus ligų priežasčių. Amerikiečių profesorius Robertas Oakenas teigia, jog mišri EMS (elektromagnetinė spinduliuotė) gali sukelti įvairias nepagydomas ligas, tokias kaip katarakta, smegenų auglys, leukemija, persileidimas, savižudybė, demencija, galvos skausmas ir t.t.

Microwave (mikrobangų) Institutas, esantis Zhejiang medicinos universitete, atlikęs nemažai testų įrodė, kad naudojamų mobilių telefonų EMS galia skleidžia: 350uw/cm2 iš telefono ausinės dalies, 950uw/cm2 iš telefono ausinės viršutinės dalies ir 440uw/cm2 iš antenos vidurinės dalies. Tai žymiai pranoksta elektromagnetiškumo sanitarinę normą, kuri yra nustatyta National Health Department (Nacionalinio sveikatos departamento): EMS negali viršyti 10uw/cm2 pirmojo lygmens ploto, mobilių telefonų skleidžiama EMS gali sukelti nuovargį, galvos skausmą ir t.t. Kompiuterių skleidžiama EMS gali sutrikdyti teigiamų ir neigiamų jonų balansą tarp kompiuterio ir operatoriaus. Ilgai dirbantys prie kompiuterio žmonės gali pradėti skųstis galvos skausmu, nuovargiu, nemiga, atminties sutrikimais. Kompiuterių skleidžiama EMS veikia žmogaus centrinę nervų sistemą.

Tyrinėjimai JAV rodo, jog elektrobangų krosnelių skleidžiama EMS gali sukelti šeimos konfliktus (daugelį šeimos pykčių vyksta virtuvėje). Mokslininkai nustatė, jog veikiančios (įjungtos) mikrobangų krosnelės skleidžiamos elektromagnetinės bangos gali siekti iki 7,5 m. Šios bangos veikia žmogaus smegenis, toks žmogus linkęs į depresiją, agresiją.

Sveikatos kortelė

• Apsaugo žmogaus kūną nuo fizinių EMS pažeidimų;

• Stimuliuoja kūno ląstelių veiklą, balansuoja jų energijos kiekį, kuris galėtų pasipriešinti EMS poveikiui.

• Kortelė efektyviai sugeria 93,7 % elektromagnetinės spinduliuotės ir sumažina iki 99 % kenksmingos elektromagnetinės spinduliuotės skleidžiamos iš mūsų personalinių kompiuterių, biuro programinės įrangos ir namų apyvokos elektroninės technikos.

• Efektyviai apsaugo darbuotojus, kurie tiesiogiai dirba su elektromagnetine spinduliuote: telekomunikacijų, lėktuvų, traukinių, medicinos specialistus, taip pat ir besilaukiančias moteris.

Rekomenduojama kortelę nešioti kišenėje ar pakabinti prie kompiuterio, mobilaus telefono. Turėkite kortelę su savimi, galite kabinti ant krūtinės, nešlapinkite ir nepanardinkite kortelės į vandenį. Kortelės galiojimo laikas yra 6 metai.Testavimo rezultatus rasite paspaudę šią nuorodą.

Dėžutėje yra 2 vnt. HEALTH CARD kortelių.

Facebook