Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Greitai paruošiami pusryčiai – grūdų ir vaisių rinkinys

Greitai paruošiami pusryčiai (30 vnt.) kaina – 87 €
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

PILNAVERTĖ KOMPLEKSINĖ MITYBA!

Į prekės ženklo „Beierli“  – Grūdų ir vaisių komplekso miltelių pavidalu sudėtį įeina įvairūs švieži grūdai, vaisiai, daržovės, grybai ir dumbliai. Gaminamas, taikant vakuuminio – sublimacinio džiovinimo šaltyje technologiją, ir gaunamas patogus ir efektyvus šiuolaikinis produktas, pakeičiantis maistą, ir kuriame išsaugomi visos augalų maistinės medžiagos.
Produktas pilnai pasisavinamas žmogaus organizmo, tokiu būdu pasiekiama natūrali sveikatos ir grožio būklė.
Visų augalų sudėtyje yra ne tik visiems žinomos maistinės medžiagos: vitaminai, fermentai, skaidulos, bet ir tos augalų dalys ir medžiagos, kurioms skiriama mažai dėmesio, tačiau jos yra svarbios organizmui, kadangi yra atsakingos už mitybą ir augalų medžiagų apykaitą, pavyzdžiui, embrionas (kiaušialąstė) ir chlorofilas.
Be to, augalų sudėtyje yra unikalios maistinės medžiagos, tokios kaip likopenas, žaliosios arbatos polifenoliai, antocianai ir kt.

Taikant vakuuminio – sublimacinio džiovinimo šaltyje technologiją, yra atsisakoma produktų teminio apdorojimo, ir tai padaro šį produktą panašiu į žaliavalgystės produktą.

Pagrindiniuose žalio maisto komponentuose yra augalų daigai, chlorofilas, fermentai ir enzimai, kurie yra gyvybinės jėgos šaltinis, be to, savo sudėtyje turi medžiagas, tokias kaip vitaminai, mineralinės medžiagos ir kiti fiziologiškai aktyvūs junginiai, kurie gerina medžiagų apykaitą organizme ir dalyvauja asimiliacijos procese.

 „Beierli“ komplekso savybės:

• Suteikia organizmui pilnavertę subalansuotą mitybą
Atsižvelgiant į žmogaus organizmo poreikį mitybai, žmogus kasdien turi suvalgyti keliasdešimt daržovių ir vaisių, tačiau tiek daug suvalgyti gali ne kiekvienas. Vieno „Grūdų ir vaisių komplekso“ pakelio sudėtyje yra keliasdešimt koncentruotų daržovių ir vaisių, kurie išsaugojo visą savo maistinę vertę, taip pat yra išsaugotos pilno grūdo savybės, fermentai, chlorofilas ir kitos maistinės medžiagos, turinčios didelę vertę subalansuotoje žmogaus mityboje.
• Šalina šlakus ir toksinus iš organizmo
„Grūdų ir vitaminų kompleksas Beierli“ savo sudėtyje turi didelį kiekį skaidulų, kurioms būdinga aukšto lygio absorbcija, kuri yra vadinama žmogaus organizmo vidiniu „valytoju“, šalina iš organizmo ne tik toksinus ir šlakus, bet ir mažina cholesterolio kiekį kraujyje ir šalina sunkiuosius metalus.
• Stiprina imunitetą, gerina natūralias organizmo apsaugines funkcijas
„Grūdų ir vaisių komplekso Beierli“ vartojimas yra geriausia profilaktikos ir įvairių ligų gydymo priemonė. Vartojant šį kompleksą, yra stiprinamas imunitetas, aktyvuojamos organizmo imuninės ląstelės, gerinama energetinė apykaita ir stimuliuojamas ląstelių atsinaujinimo procesas, gerinamos natūralios apsauginės funkcijos ir normalizuojama visų organizmo sistemų veikla.
• Skatina lieknėjimą ir išsaugo grožį
Grūdų ir vaisių kompleksas ,,Beierli“ – žemo kaloringumo produktas, savo sudėtyje turi virškinimo fermentus, vitaminus ir maistines skaidulas, kurios skatina riebalų skaldymą. Tai idealus produktas norint sulieknėti, kadangi jis suteikia sotumą jausmą ir mažina alkį.
• Stimuluoja ir gerina dėmesio koncentraciją
Maistinių medžiagų kompleksas Beierli gerina galvos smegenų kraujotaką, gerina deguonies tiekimą, didina galvos smegenų ląstelių metabolizmą, didina jų aktyvumą, o visa tai gerina dėmesio koncentraciją.
• Stiprina kepenų funkciją.
Maistinių medžiagų kompleksas Beierli gerina medžiagų apykaitą, skatina kepenų ląstelių atsinaujinimą, atstato kepenis ir palaiko jų sveikatą. Be to, žalias maistas savo sudėtyje neturi toksinų, įvairių papildų, todėl mažėja apkrova kepenims.

Sudėtis: kukurūzai, nevalyti ryžiai, kaoliang (sorgo), ašarėlės Jobo, smulkios raudonos pupelės, šlifuoti ryžiai, juodi ryžiai, miežiai, sojų pupos, kunžutas, morkos, svogūnai, moliūgas, ksilitas, maistinė druska.

Vartojimo būdas:
Po 1 pakelį (40 gr.) 1-2 kartus per dieną. Prieš vartojimą pakelio turinį ištirpinti 300 – 500 ml šilto vandens (40 laipsnių). Rekomenduojama papildomai išgerti 200 ml šilto vandens, siekiant geresnio maistinių medžiagų pasisavinimo.

Laikymo sąlygos: laikyti vėsioje, tamsioje, sausoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje. Atidarius pakelį, suvartoti iš karto.

Komlektacija:
40 gr. / pakelis * 30 pakelių / dėžė * 1 dėžė/ originali pakuotė

Facebook