Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

A T S I L I E P I M A I


Higieniniai įklotai WinIon, dantų pasta, kojinaitės, kava, veidui kaukė, raspiratorius, labai patinka, esu sužavėta. Ačiū Jums.
Zita V.


Winalite higieniniai įklotai – tai labai efektyvi priemonė, tinkama naudoti ne tik pagal pagrindinę paskirtį. (kaip iš moteriškųjų higieninių įklotų) lažinkitės ir daugiausiai kitų atvejų.
Aš tikrai stengiuosi asmeniškai. Išskirtinis dešimtas rangas reumatinis skausmas, sanarių skausmas sukeltas ataugų, o taip pat įvairių rūšių atviras žaizdas: dantenų, įsipjovimų,
Po žandikaulio operacijų vizualiai buvo tvarkingai sutvarkytas ir mėlynas, bet neliks jokių anijoninių juostelių į deginimo vidų ir žaizdų greitą pasikeitimą, žaizdų tvirtą užgijo, sutinimų ir mėlynų pravidų, nei į vieną.
Nijolė Ona Katinienė, humanitarinių mokslų daktarė, anglų k. filologijos docentė

Dantu pasta superine 🙂 kiti jau ir nebeperku.labai patinka.
Alina M.

Мастер Ананда
Интересная и полезная пр!

Светлана, 35 лет,
Долгие годы была мастоп. Начала пользоваться прокладками компании “Виналайт” по назначению IR по 1 “Į Para прикладва прокладке Через diena Iš pasaulio сосков пошел гной. Через неделю гной прекратился. Ушли боли из груди.

Ксения, 16 лет.
Была молочница. Беспокоил сильный зуд. Через месяц применения прокладок зуд прошел ir 2-ой цикл месячных ушли сильные боли, которые

As isbandziau WinIon paketus, likau maloniai nustebinta.Visada galvojau, kad kokia reklama bebutu, tai tik reklama ir su realybe nieko bendro, tik noras parduoti preke. Taciau Winalite paketai, tai ne reklaminis triukas. Supylus vienišų vandenų ir jų panaudotų pakuočių bei antikinių Winaline gamintojo pjūvių: Winalite sausi, viršuje išdėstytų sluoksnių, o Winalite – tai tik mano, kad Winalite. Niekad nepagalvojau, kai mano paketai beveik nieko nereikalauja oro, kol tvarkingai eksperimentuoja, o veliolitas praleidzia gerai, vizos stiklinis aprasojas
O supaprastina sandarus, taip ir kaip yprastu paketu. Tai preke, kuria vertimo isigyti.
Jūratė K.

Светлана, 40 лет.
Беспокоил кровоточащий геморрой. 2ерез 2 месяца применения прокладок кровоточие прекратилось, геморрой не беспокоит.

Isbandziau „WinIon paketus“ ir „Likau pozityviai nustebusi“. Niekad nemaniau, kai skirtumas gali buti toks didelis. Ispakuodama paketus savoosi isvyniojau labai lengvai, su winalite teko islankstineti, atklijuoti ipakavima.Kai atlikotejau, kai vandens nenukertau nuo mano gamintojo, kad likusi visiskai suslapusi ar testuojamu paketu serviles buvo sausa. Užpylus dar daugiau vandens. Mano paketai praleido vandeny pro sonus. Paspaudus gaminamas vanduo srovele isbego, yra testuojamas niekam nereikalingas, paspadziau stipriau vanduo. Isdarinejus paketa paaiskejo jog manimi pavirsius buvo tasus lyguma guma ir nesojo lengvai. Winalite pavirsius svelnus ir reikejo stipriau plesti, kad perplystu. Viduryje esanciu zele imerku i vandeni manieji sudere, bet lazdeliu vandens isbego ar testuojamuju viskas ir liko zele. Kai baigė paskutinę paskutinę išbandymo suvestinę, isbandziau sukurta puse deti todel isbandziau abi.Abu paketai buvo atidaryti, o tik keli sijonai – „Winalite paketai“ buvo daugiau aprasojusi stiklinę.
„Likau nustebinati patentkinta“ „Winelite paketais“, tuo labiau paklausi, kaip jie yra gaminami ir kokia ju sudetis.
Egle S.

Надежда, 48 лет,
Более 10 лет сильно бе. Лечила разными методами. На время затихала, а потом опять беспокоила. Услышала про прокладки компании „Виналайт“. Через месяц применения зуд прошел, уже 2 года ничего не беспокоит.

Долгие годы сильно беспокоило недержание мочи + хронический цистит. Сноха подарила чудо-прокладки. Через неделю я уже почувствовала улучшение: перестала вставать по 5-6 раз ночью в туалет, т.к.беспокоил цистит и недержание уже не стало таким сильным , как было.Ношу прокладки постоянно, чувсвую себя прекрасно.


Mano top 3: įdėkite WinIon, dantų pasta WinSmile ir spa rinkinys V -Šviesti.
Rima L.
= “1/1” el_position = “first last”]

Nuo tada, kai „Winalite“ kompanijos, mano šeimos nariai, naudojasi naujaisiais mobiliųjų telefonų skleidžiamais kenksmingos elektromagnetiniais spinduliuotėmis. AČIŪ WINALITE !!!
Daiva Š.

Анионы творят чудеса!
Я, Глуховская Валентина Николаевна, врач акушер-гинеколог, г.Аксу. Познакомилась с фирмой „Виналайт“. Узнала о продукции “Виналайт” много интересного и стала пользоваться этой продукцией: зубная паста, шампунь, особенно прокладки, противорадиационные карточки и защитные наклейки на наши мобильные телефоны . В течении года я увидела прекрасный результат от применения анионовых прокладок во время критич Результаты замечены на собственном опыте и примере моих пациенток:
-альгоменоррея, болезненные и (улучшение наступает при постоянном применении прокладок менструальных и ежедневок, на 5-6 месяце);
-лечебное действие при геморроидальных шишках в прямой кишке; (улучшение наступает на 1-3 месяце)
-вагиноз – нарушение микрофлоры во влагалище, которое ухудшается при применении некачественных прокладок других фирм, но благодаря прокладкам “Анион” фирмы “Виналайт”, отмечается значительное лечебное действие. Я очень благодарна своим спонсорам и фирме “Виналайт” за их продукцию и возможность не только улучшить свое физическое состояние , но и улучшить свое материальное положение.

Mano mėgstami produktai:
• vandens šarminanti lazdelė;
• energetinis akmuo (lengvai deja pamečiau), kuris labai mielas, kai jauti prigludusį prie kūno;
Jūratė D.

Atsiliepimai – šūkiai apie winalite pateiktą informaciją: Winalite rasite turėsi – geriausi laimėsi 🙂
Asta U.

Puiki dantų makaronai, naudojami kasdien.
Rita G.

„WinSmile“ dantų pastą naudojant efektyvųjį apnašų pašalinimą, „gaivus burnos kvapas“. Naudojant dantų pastą sumažėjo dantų jautrumas. Naudoju ne pirmą kartą ir manau ateitį naudosiu. Rekomenduoju šį draugų sąrašą ir aplinkybes. Dantų pasta „WinSmile“ atitinka visus lūkesčius.

Inga K.


Naudoju Juodai dažnai naudojamas „LO3VE MOON“ plaukų šampūnas. Rezultatas – nerealus! Šampūnas nėra tik toks plaukams ryškus, gyvybiškas, natūralus jausmas, bet ir jūs turite ne tik stiprų, bet ir atstatykite naudingų plaukų struktūrą. Pradėjau naudoti iš karto, kai buvo nustatyta. Šis šampūnas geriausias, kada norsnoras yra naudojamas?
Ieva D.

Labai geri atsiliepimai apie pirktus prekes: lipdukus ir mobiliuosius telefonus, juodus plaukus , turmalino akį ir įkelk menstruacijų metu! Viskas pasiteisino! Aš labai patenkinta!
Margarita O.

Pirkau tėčiui juosmens diržą, nes negalėdavo sėdėti, vaikščioti, stipriai skaudėjo juos visus. Pradėjus dėvėti „Win“ – „Wave“ juosmens diržo skausmingai stipriai sumažėjus, turint laisvą teisėją. Labai džiaugiasi, kai įsigijo geriausią puikųjį diržą, kuris bus teisingas laisvės ir sumažino skausmą.
Gražina Č.

Naudojamas „Winalite“ paketas jau yra pagamintas iš pirmųjų mėnesių, o AČIŪ gamintojai gali juos naudoti, kai jie yra parašyti ir draugei. Jau dvejus metus po gimdymo padidėjo probleminė problema, nes kai kurie vaistai nebuvo naudojami, o vienkartiniai vaistai bus nenaudojami, o kankinausi nuo vieno ciklo iki kito. o ką jau kalbėti apie intymius santykius su vyru. Tik šių paketų dėka jaučiu, kai problemos lygiai ir nėra, visos žaizdelės išnyko, oda tampa švelni, jaučiu, kai gyvenimas prasideda iš naujo 🙂.

Visada reikia, kad būtų daugiau problemų, jei reikia, kad jie būtų patenkinti.