Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Šarminis jonizuotas vanduo

A. O. STICK kaina – 87 € 
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Šarminis jonizuotas vanduo – tai vanduo, kuris pasižymi šarminėmis savybėmis, reguliuoja šarmų – rūgščių pusiausvyrą organizme bei šalina laisvuosius radikalus

Tūkstančiai mokslinių darbų liudija tai, kad daugumos ligų, tokių kaip vėžys, širdies-kraujagyslių ligos, Alzheimerio liga ir kt., priežastimi yra laisvieji radikalai. Laisvieji radikalai taip pat greitina ir senėjimo procesą. Gerai savijautai ir sveikatai palaikyti organizmui būtina pastovi šarminė terpė. Viena dažniausių prastos savijautos, nuovargio ir slegiančios nuotaikos priežasčių – tai sutrikusi rūgščių ir šarmų pusiausvyra. Ją lemia netaisyklinga mityba, nepakankamas natūralių produktų, ląstelienos kiekis organizme, baltyminis maistas, riebūs produktai, gazuoti gėrimai, stimuliuojamieji produktai – kava, alkoholis, saldumynai, cigaretės. Tai sąlygoja mūsų kūno vidinės terpės rūgštingumo padidėjimą.

Šarmų – rūgščių pusiausvyrą organizme atstatysite naudojant A.O. Stick lazdeles

A.O. Stick lazdelės pagrindinės sudedamosios dalys yra magnis ir unikalus slaptas ingredientas, kuris šarmina vandenį. Šis vanduo šalina laisvuosius radikalus, skatina medžiagų apykaitą ir gerina savijautą. Taip pat naudojant šarminį vandenį maisto gamyboje jis gali pagerinti maisto kokybę ir skonį.

A.O. Stick lazdeles naudoti visiškai paprasta:
Prieš naudojant lazdeles pirmą kartą, plaukite jas po tekančiu 30-40 ℃ vandeniu ~ 3 minutes.
Pamerkite  A.O. Stick lazdelę į 500 ml talpos stiklinį indą ir palaikykite 4-6 valandas.
Šarminį vandenį prieš vartojimą suplakite, kad jonizuotas vandenilis tolygiai pasiskirstytų vandenyje.
Per parą rekomenduojama išgerti 1,5 – 2 l šarminio vandens. Šarminant 1,5 – 2 l vandens per parą, vienos lazdelės jums pakaks 3 mėnesiams. Naudojant A.O. Stick lazdelę, vandenyje gali atsirasti oro burbuliukų bei natūralių mineralinių nuosėdų. Tai natūralus nekenksmingas reiškinys, galite gerti nedvejodami.

A.O. Stick lazdelės priežiūra:
Nevalykite A.O. Stick lazdelės plovikliais.
Nelankstykite ir neardykite.
Nedėkite A.O. Stick lazdelės į verdantį vandenį, gazuotą vandenį ar į kitus gėrimus (arbatą, sultis ir pan.). Tai gali sukelti savitą kvapą ir sumažinti A.O. Stick lazdelės kokybę.
Nešildykite. Aukšta temperatūra gali A.O. Stick lazdelę deformuoti ir sugadinti.
Išpakuotą A.O. Stick lazdelę rekomenduojama laikyti tik vandenyje, nes sąveikaudama su oru, lazdelė praranda savo savybes.
Laikykite A.O. Stick lazdelę vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.
Atsiradus bėrimui, liaukitės naudoję A.O. Stick lazdelę ir kreipkitės į gydytoją.
Šarminį vandenį laikykite vengiant tiesioginių saulės spindulių. Jis gali būti laikomas šaldytuve 2-3 dienas.

Dėžutėje yra dvi A.O. Stick lazdelės.

Facebook