Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

CORDYCEPS maisto papildai

Cordyceps (120 kapsulių) kaina – 87 € 
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Ištisus šimtmečius Kinų tauta rinko grybus ir juos vartojo, kad sustiprintų ir išlaikytų savo sveikatą. Pirmasis įrašas apie Cordyceps sinensis grybo poveikį žmogaus sveikatai buvo įrašytas 8 ir 11 amžiaus Tibeto literatūroje pavadinimu “Ta Tschi” (Da gyid). Dabar Cordyceps sinensis yra naudojamas ir tradicinėje medicinoje. Cordyceps sinensis (Kinijoje minimas sutrumpintai: “Chongcao”; Tibete: “Yartsa Gunbu”) yra viena iš rečiausių ir labiausiai vertinamų grybų rūšių Kinijoje ir Tibete. Čia jis vaidina gana svarbų vaidmenį išlaikant žmogaus organizmo sveikatą. Tai priežastis, kodėl Cordyceps sinensis grybų paklausa dabar itin išaugo visame pasaulyje.cordycepsispsl.

15 amžiuje Cordyceps sinensis grybą išsamiai aprašė Tibeto gydytojas Surkhar Nyamnyi Dorje. Kinijoje pirmą kartą šis grybas buvo aprašytas 1694 metais Kinų gydytojo Wang Ang.

Įprastai Cordyceps sinensis grybas yra naudojamas kartu su pagalbinėmis medžiagomis kaip tonikas, kuris suteikia gyvybingumą, pagreitina pasveikimą ir neutralizuoja senėjimo procesą. Kinijoje jis plačiai yra skiriamas kepenų, inkstų ir plaučių ligomis gydyti. Vakarų šalyse jis daugiausia naudojamas pagerinti fizinę būklę ir kaip medžiaga, stiprinanti imuninę sistemą.

cordyceps_

R-E-K-A formulė

Vokietijoje sukurta REKA formulė aprašoma etapais, kurie gali padėti jums orientuotis ir tinkamai pasirinkti produktą, padėsiantį jums išlaikyti gerą sveikatą.

Taigi REKA formulė yra padalinta į keturis etapus: valymas, papildymas, stiprinimas ir subalansavimas. Kiekvienas iš aukščiau minėtų etapų trunka vieną mėnesį. Kiekvienas etapas papildo prieš tai buvusį. Reguliariai vartojant Cordyceps sinensis maisto papildus, išsaugosite kūno ir dvasios sveikatą.

Kad jaustumėtės sveiki ir žvalūs, reikia kasdienio fizinio krūvio, sveikos ir subalansuotos mitybos,  šviežių ir natūralių maisto produktų (pavyzdžiui: gimtojo krašto vaisių ir daržovių, daug žuvies ir nedideliais kiekiais mėsos, vaistažolių arbatų), kasdien reikia išgerti pakankamą kiekį natūralaus vandens, kvėpuoti tyru oru ir jausti teigiamą požiūrį į gyvenimą. Tai yra būtinos sąlygos norint turėti sveiką organizmą!

I-ETAPAS

Valymas 1
Cordyceps Sinensis + Artichoke (artišokas)
artišokas1Natūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra Cordyceps Sinensis grybo ir artišokų ekstrakto.

•    Biologiškai aktyvūs ingredientai pagerina savijautą ir stiprina sveikatą;
•    Cinkas padeda normaliai funkcionuot imuninei sistemai bei palaiko normalų riebalų rūgščių metabolizmą;
•    Artišokas visada buvo vertinamas dėl savo gebėjimo palaikyti tulžies veiklą ir riebalų virškinimą. Taip pat mažina cholesterolio kiekį kraujyje. Artišokas yra puikus kalio, kalcio, geležies, fosforo skaidulų ir kitų naudingų medžiagų šaltinis.

Valymas 2
Cordyceps Sinensis + Sage (šalavijas)
šalavijas1Natūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra
Cordyceps Sinensis grybo preparato ir augalinės kilmės medžiagų.

•    Gyvybiškai svarbios ir naudingos medžiagos užtikrina gerą žmogaus savijautą;
•    Kalcis padeda palaikyti normalų kraujo krešėjimą. Taip pat jis būtinas siekiant išsaugoti sveikus kaulus;
•    Vitaminas B6 padeda reguliuoti hormonų veiklą, prisideda prie raudonųjų kraujo ląstelių susidarymo bei palaiko normalią energijos apykaitą;
•    Šalavijas skatina virškinimą ir stiprina organizmo apsaugą nuo įvairių ligų sukėlėjų.

Vartojimas:
Rekomenduojama gerti po 2 kapsules (Valymas 1 + Valymas 2) kartu su pakankamu kiekiu skysčio 30 minučių prieš pusryčius.

II-ETAPAS

Papildymas 1
Cordyceps Sinensis + Acerola vyšnia
vyšniaNatūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra Cordyceps Sinensis grybo ir Acerola vyšnių ekstraktų.

•    Vitaminas C palaiko normalią energijos apykaitą, padeda sumažinti nuovargį, apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso, padeda formuotis kolagenui ir palaiko normalią kraujagyslių funkciją bei stiprina imuninę sistemą.Vitaminas C reikalingas riebalams pasisavinti, stangriai, lygiai odai, sveikiems plaukams, geram regėjimui, gerai nuotaikai, sveikiems nervams, gebėjimui sutelkti dėmesį, normaliam miegui, gebėjimui įveikti stresą. Vitaminas C itin reikalingas psichikai. Jis skatina dešimties rūšių hormonų sekreciją, o šie valdo keturis apykaitos ratus: lytinius hormonus, streso hormonus, skydliaukės veiklą, augimą.

Papildymas 2
Cordyceps Sinensis + Ginkgo Biloba (ginkmedis)
ginko-bilobaNatūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra Cordyceps Sinensis grybo ir ginkmedžio ekstraktų.

•    Magnis padeda funkcionuoti nervų sistemai, palaiko normalią energijos apykaitą, padeda užtikrinti normalią psichologinę funkciją;
•    Ginkmedžio ekstraktas pagerina galvos smegenų kraujotaką bei smegenų ląstelių medžiagų apykaitą, apsaugo nervų ląsteles nuo nepalankių poveikių, be to, mažina kraujo klampumą. Šios savybės ne tik palankiai veikia pažintines funkcijas, bet ir padeda išvengti insulto ar atgauti jėgas jam įvykus. Pagrindinės ginkmedžio ekstrakto veikliosios medžiagos yra diterpenų laktonai, flavonoidai ir terpenoidai. Diterpenų laktonai turi kraujagysles plečiantį poveikį. Tai grupė medžiagų, kurios veikia kraujagysles dengiančių raumenų ląsteles – šios atsipalaiduoja ir leidžia kraujagyslėms išsiplėsti. Išsiplėtusiomis kraujagyslėmis audinius lengviau pasiekia deguonis ir maistingosios medžiagos. Esant intensyvesnei kraujotakai, greičiau pašalinami ir ląstelių metabolitai. Dėl to ginkmedis gerai veikia atmintį, mažina kojų ir rankų šalimą, ūžesius ausyse. Flavonoidai ir terpenoidai pasižymi antioksidaciniu poveikiu, ląstelių membranų apsauga nuo peroksidacijos, laisvųjų radikalų poveikio taip užkirsdami kelią audinių ir kraujagyslių pažeidimams, neuronų netekimui, nes visa tai ir gali sukelti silpnaprotystę.

Vartojimas:
Rekomenduojama gerti po 2 kapsules (Papildymas 1 + Papildymas 2) kartu su pakankamu kiekiu skysčio 30 minučių prieš pusryčius.

III-ETAPAS

Stiprinimas 1
Cordyceps Sinensis + Resveratrol (Resveratrolis)
vysniukNatūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra Cordyceps Sinensis grybo, augalinių ekstraktų ir Spirulinos miltelių.

•    Vertingų ištraukų derinys stiprina sveikatą;
•    Magnis padeda sumažinti nuovargį, palaiko normalią energijos apykaitą, prisideda prie normalios psichologinės funkcijos, padeda išlaikyti sveikus kaulus;
•    Resveratrolis gali turėti teigiamą poveikį libido;
•    Spirulina padeda palaikyti normalų cholesterolio kiekį, mažina riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis. Ji tinka reguliuojant žarnyno veiklą, skatinti natūralų organizmo išsivalymą ir jo detoksikaciją, gerinti medžiagų apykaitą ir virškinimą, mažinti vėžinių ligų susirgimo riziką. Spirulinoje taip pat yra daug mikro ir makro elementų (Na, K, Ca, P, Mg, Fe, Mn, Se, Co, Cu, Zn), vitaminų B1, B2 ir B12 , beta karotino, nukleino rūgščių, gamalinoleninės rūgšties, fermentų.

Stiprinimas 2
Cordyceps sinensis + grybai
grybNatūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra Cordyceps sinensis grybo ir kitų grybų preparatų.

•    Veiksmingas derinys su gyvybiškai svarbiais grybais gali padėti numesti svorio;
•    Grybų polisacharidai, ypač ß-D-gliukanai,  turi teigiamą poveikį imuninei sistemai, sergant onkologinėmis ir infekcinėmis ligomis, po operacijų, organizmo apsaugai nuo neigiamo radiacijos, chemoterapijos poveikio.
•    Tradicinis grybų naudojimas aktyvina, stimuliuoja imuninę sistemą ir taip stiprina organizmą;
•    Gyvybiškai aktyvūs grybai gali pagerinti, sureguliuoti virškinimo sistemą. Tradiciškai jie naudojami siekiant palaikyti riebalų metabolizmą ir subalansuoti cholesterolio kiekį kraujyje.

Vartojimas:
Rekomenduojama gerti po 2 kapsules (Stiprinimas 1 + Stiprinimas 2) kartu su pakankamu kiekiu skysčio 30 minučių prieš pusryčius.

IV-ETAPAS

Subalansavimas 1
Cordyceps sinensis + Reishi (reiši grybas)
grybasNatūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra Cordyceps sinensis ir Reishi grybų mišinio, vitaminų ir mineralinių medžiagų.

•    Reishi yra tradiciškai naudojamas siekiant pagerinti kraujotaką, širdies veiklą ir žmogaus organizmo sistemų būklę;
•    Vitaminas E padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinio streso;
•    Vitaminas B7 (Vitaminas H – biotinas) svarbus angliavandenių, riebalų rūgščių sintezei, aminorūgšties leucino apykaitai. Jis yra būtinas normaliai odos funkcijai, reguliuoja prakaito liaukų veiklą, reikalingas sveikiems plaukams, odai, kraujo gamybai;
•    Selenas yra būtinas mikroelementas, apsaugantis organizmo ląsteles nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Jis mažina riziką sirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, onkologinėmis ligomis, lėtina senėjimo procesus. Taip pat selenas būtinas normaliam imuninės sistemos funkcionavimui ir skydliaukės veiklai, padeda atsinaujinti oksidacijos pažeistiems plaučių ir kitų organų audiniams, apsaugo raudonąsias kraujo ląsteles, svarbus regos silpnėjimo ir kataraktos prevencijai, dalyvauja augime ir vystymesi, svarbus vyrų vaisingumui palaikyti. Selenas veikia kaip priešuždegiminis faktorius gydant artritą ir kitas autoimunines ligas.

Subalansavimas 2
Cordyceps sinensis + Guarana
guaranaNatūralus maisto papildas kapsulėse, kurio sudėtyje yra augalinių skaidulų, Cordyceps sinensis ir kitų grybų ekstraktų, mineralinių medžiagų ir vitaminų.

•    Guarana didina psichikos budrumą ir mažina dvasinį išsekimą, aktyvina medžiagų apykaitą, gerina virškinimą, mažina apetitą, todėl gali padėti numesti svorio. Taip pat Guarana padeda šalinti toksinus iš kraujo, mažina dujų kaupimąsi žarnyne, slopina galvos skausmus veikia kaip afrodiziakas, didina hemoglobino kiekį ir eritrocitų skaičių;
•    Vitaminas B1 (tiaminas) organizme dalyvauja energijos gamyboje, nesočiųjų riebalų sintezėje, svarbus širdies, raumenų, nervų sistemos veiklai, padeda atsigauti po stresų, palaiko normalų augimą ir vystymąsi, vaisingumą, laktaciją. Taip pat veikia kaip antioksidantas, saugantis organizmą nuo alkoholio ir rūkymo sukeliamo degeneracinio poveikio. Tiaminas ypač svarbus gliukozės apykaitai sergantiesiems cukriniu diabetu. Veikdamas kartu su kitais B grupės vitaminais, tiaminas dalyvauja verčiant riebalus ir baltymus į energiją.
•    Vitaminas B3 (niacinas) padeda normaliai funkcionuoti nervų sistemai, mažina blogojo cholesterolio ir didina gerojo cholesterolio kiekį kraujyje, svarbus diabeto prevencijai. Taip pat niacinas plečia kraujagysles ir kapiliarus veido srityje, krūtinėje, nugaroje, kojose, smegenyse, gali pagerinti būklę sergant šizofrenija, depresija, demencija;
•    Vitaminas B12 gerina psichologinę funkciją, būtinas normaliai kaulų čiulpų, nervų sistemos, virškinamojo trakto ląstelių veiklai;
•    Vitaminas B6 mažina nuovargį, svarbus nervų sistemos veiklai, organizmo atsparumui infekcijoms, reikalingas hormonų balansui moters organizme palaikyti, premenstruaciniam sindromui palengvinti.
•    Vitaminas B5 (dar vadinamas pantoteno rūgštimi, vitaminu PP) svarbus augimui, dauginimuisi, dalyvauja hemoglobino ir hormonų sintezėje,  mažina „blogojo“ cholesterolio kiekį kraujyje, dalyvauja organizmo detoksikacijoje, skatina žaizdų gijimą.

Vartojimas:
Rekomenduojama gerti po 2 kapsules (Subalansavimas 1 + Subalansavimas 2) kartu su pakankamu kiekiu skysčio 30 minučių prieš pusryčius.

Pakuotėje yra tik vienos rūšies maisto papildas:

•    Valymas 1 + Valymas 2 (120 kapsulių)
•    Papildymas 1 + Papildymas 2 (120 kapsulių)
•    Stiprinimas 1 + Stiprinimas 2 (120 kapsulių)
•   Subalansavimas 1 + Subalansavimas 2 (120 kapsulių)

Facebook