Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Energetinis akmuo

Vieneto kaina – 87 € 
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Šis Energetinis akmuo saugo žmogaus jaunystę ir jėgas!

Tai – jaunystės eleksyras!

Apie tai, kad mineralų sukauptą energiją galima panaudoti gydant, žinota jau gilioje senovėje. Priklausomai nuo mineralo individualios energijos struktūros, akmens išspinduliuojama energija atitinkamai gali paveikti mūsų kūną, ląsteles, audinius. Tokiu būdu tarp žmogaus organizmo ir akmens gali vykti energijos bei informacijos apykaita. Energetinis akmuo – veikia tarsi laidininkas, kuris visus negatyvius aspektus nukreipia į žemę neutralizuoti.

Energetinis akmuo (Juodasis Turmalinas) – unikalus kompanijos Winalite produktas iškasamas iš 1km gylio. Energetinis akmuo generuoja daugiau negu 2500 anijonų į cm3. Kiekvienas akmenuo turi anijonų kiekį patvirtinanti sertifikatą.

Juodasis Turmalinas labai buvo vertinami antikoje: gaminami amuletai, talismanai, naudojami netradicineje medicinoje. Jie spinduliuoja savo energiją į išorę, padeda atsikratyti baimių, negatyvumo, liūdesio, suteikia koncentracijos, guvumo bendraujant, švelnumo. Juodasis Turmalinas padeda atverti blokuotus energetinius centrus (čakras) ir pagreitina energijos tekėjimą tuose, kurie dirba per silpnai, pagerina meridianų veiklą. Juos galima naudoti aurai praplėsti. saugo nuo įvairaus pobūdžio neigiamų įtakų, padeda aiškiai formuoti savo tikslus, išsiaškinti atvirus klausimus, išvengti įtampos, keliamos kitų, nesiunčiant jos atgal, o ją neutralizuojant. Superaktyvių vaikų motinoms patartina turėti namie – vaikai taps ramesniais.

auros_pokyciai2013 birželio mėn. Kaune buvo atliktas tyrimas, kurio metu su prietaisu „GDV Camera“ ir specializuotu programiniu kompleksu buvo matuojami moters (amžius 45 m.) bioenerginiai parametrai prieš ir po Winalite mineralo „ENERGY STONE“ naudojimo (naudojimo laikas ~ 60 min.). Atlikus tyrimą buvo pastebėta, kad po mineralo naudojimo padidėja žmogaus biolauko plotas, kiekybiškai padidėja žemiau normos esančių atskirų organų ir sistemų integralinio ploto vertės (normalizuojasi jų veikla), pagerėja psichoemocinė būklė, sumažėja aktyvacijos (streso) lygis, bei padidėja ir harmonizuojasi septynių pagrindinių energinių centrų (čakrų), išsidėsčiusių išilgai stuburo, normuotos energinės vertės.

Apibendrintai galima teigti, kad Winalite mineralo „ENERGY STONE“ naudojimas gerina ne tik bioenerginius parametrus, o ir atskirų organų, sistemų, bei viso žmogaus, kaip visumos, savijautą.

Techninių mokslų daktaras Artūras Dabkevičius

[/vc_column_text]

Prieš Energetinio akmens naudojimą 2013.06.12 17:24:11

priesrengini

Po Energetinio akmens naudojimo 2013.06.12 18:56:43

auros_nuotrauka_po_renginio

Prieš Energetinio akmens naudojimą ir 60 minučių pabuvus su Energetiniu akmeniu, skirtumai akivaizdūs.auros_pokyciai

aura2

Naudojant Energetinį akmenį, matyti, jog energijos spinduliuotė yra kur kas tolygesnė, ir energijos jungtis yra geresnė.

energijosak

Dėžutėje yra vienas Energetinis akmuo.

Text on the button

Facebook