Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Higieniniai įklotai su anijonais WINION

Kasdienių įklotų pakuotės kaina (24 vnt.) – 6 €
Kasdieninio įklotų lagamino kaina (16 pakuočių) – 95 € 

Higieninių įklotų pakuotės (dieninių ar naktinių) – po 6 € 
Mišraus lagamino kaina (19 pakuočių) – 95 €
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas

Įsigyk šiuos

 „WinIon higieniniai įklotai“ – ekskliuzyvinis produktas neturintis analogų. Sudėtyje esanti juostelė – geba išskirti iki 6500 anijonų į 1cm3!  PDF failas

„Winalite kompanijos higieniniai įklotai su anijonų juostele“

„Winalite“ kompanijos mokslininkų pirmieji sukūrimai  LO 3 VE MOON higieninius įklotus su anijonų juostele. „Griežtai laikydamiesi“ tarptautinės kokybės valdybos sistemos standartai, 2008 m. „Gavome sertifikatą MKC9001“ (ISO9001): Tarptautinės Kokybės Valdybos Sistemos licencija. Aukščiausios kvalifikacijos specialistų darbo dėžės, „Winalite“ bendrovės protrūkių anijoninių medžiagų tyrinėjimo ir panaudojimo priemonės. „Pirmos panaudotos anijonai“, gamintojai gamina įmones, buvo naudojami kaip nacionaliniai patentai. „Pagrindinių naujųjų Kinijos aukščiausių gamintojų“ gamintojas yra aukštos kokybės produktas. „Guandos kiniečių kompanijų patikimumo tyrimų asociacija“ pavadino mūsų kompaniją „Pavyzdinė įmonė“.Kinijos vartotojų teisių gynimo asociacijos pavaduotojas „Winalite“ ir „Winalite“ užtikrins aukštesnį kokybės užtikrinimą, jei bus užtikrintas užsitarnavusio gamintojo pažymėjimas. Tarptautinis kinų medicinos institutas pavadino mūsų gamintoją „Geriausiu aukštos kvalifikacijos produktu“. „Produkcija atitinka CQGC kokybės standartą. Pagal „Atrankos ir pasiūlymo į pasaulinį geriausio gamintojo gaminį“ – 2006 m. komitetas “. Šis komitetas suteikė „Winalite“ gamintojui „išskirtinį“ „Šeštųjų Azijos Žiemos žaidimo poreikį“. Dėl „Winalite“ kompanijos gamintojo gali būti mėginys ir visos moterys visuometu penkiuose pasaulio kontinentuose. Mūsų gamintojo kokybės ir gaminio žinios – pagrindas tolimesniam pastoriui mūsų verslo plėtrai.

„Winalite kompanijos higieninių įklotų“ anijonai: LO 3 VE MOON, „WinCare“, „WinIon“.

LW-WI

Tradicinių higieninių įklotų trūkumai

  • Gamyboje naudoti pigūs sintetiniai pluoštai (antrinės žaliavos);
  • Žaliavų paruošimo ir gamybos proceso metu naudojamos toksinės cheminės medžiagos;
  • Dėl blogo pralaidumo orui susidaro anaerobinė terpė;
  • Sterilumo stoka gamyboje ir nesandarus įpakavimas.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis

  • 80% moterų kenčia nuo įvairių ginekologinių susirgimų;
  • 63% susirūpinimą keliančių problemų, susijusių su nekokybinių higienos priemonių naudojimo menstruacijų metu.

Atsižvelgiant į tai, kad tradiciniai tradiciniai įklotai susidaro patogeniniams mikroorganizmams, atsižvelgiant į tai, ar reikia daugiau ginekologinių susirgimų, tradiciškai padidėja, kai reikia 20 minučių

WinIon higieninių įklotų juostelėje įdiegtos technologijos:

1. Anijonų technologija
2. Infroraudonųjų spindulių technologija
3. Magnetinių laukų technologija

 ANIJONAS, arba kitaip tariant neigiamai įkrautos dalelės, gyvybiškai reikalingos mūsų organizmui. Neigiami deguonies jonai (anijonai) – tai neigiamai įkrautas deguonies jonas, kurio atomas įgijo vieną arba daugiau elektronų. Neigiami deguonies jonai pasižymi visapusišku profilaktiniu sveikatinimo poveikiu žmogaus organizmui. Anijonai gerina funkcijas ir stiprina galvos smegenų veiksmingumą, didina darbingumą, gerina miego kokybę, padeda galvos smegenų audinių prisotinimui deguonimi. Be to, remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, anijonai akivaizdžiai praplečia kraujagysles, pašalina arterinius spazmus, mažina kraujo spaudimą, gerina širdies raumens maitinimą, padeda hipertonijos ir kitų širdies bei kraujagyslių ligų pagerėjimui.

Tyrimais įrodyta, kad anijonai lėtina kraujo tekėjimą, tuo pačiu ilgindami kraujo krešėjimo laiką, didina deguonies kiekį kraujyje, teigiamai veikia deguonies perdavimą organizmui, geresnį deguonies įsisavinimą ir panaudojimą. Anijonai didina mineralų (kalcio, natrio ir kalio) kiekį kraujyje ir valo kraują šarmindami organizmo terpę. Daugėjant kraujyje anijonų, ląstelių membranose vyksta medžiagų apykaita. Anijonai šarmina ir grynina kraują.

WinIon higieninių įklotų anijoninė juostelė, esant trims sąlygoms – šilumai, drėgmei ir judesiui – geba išskirti iki 6500 anijonų į 1cm3. Kai anijoninė juostelė išskiria didelį kiekį anijonų, išsiskiria jonizuotas deguonis, kuris neutralizuoja nepalankią anaerobinę terpę, aktyvina fermentų darbą, normalizuoja rūgščių – šarmų pusiausvyrą.

Winalite kompanijos higieninius įklotus WinIon rekomenduojame naudoti per „mėnulio dienas“ ir kiekvieną dieną, nes tai aukštos kokybės higienos ir ginekologinių ligų profilaktikos priemonė

Įklotai sudaryti iš 7-nių sluoksnių:

1. Minkštas ir švelnus natūralios medvilnės paviršius su piltuvėlio formos skylutėmis;

2. Unikali užpatentuota anijoninė juostelė, kuri efektyviai stabdo patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi – pagrindinę ginekologinių susirgimų priežastį;

3. Švelnus medvilninis sugeriamasis sluoksnis;„WinIon_naktiniskp“

4. Unikali augalinės kilmės sugerianti medžiaga, gebanti absorbuoti kelis kartus daugiau skysčio, lyginant su įprastais įklotais;

5. Švelnus medvilninis sugeriamasis sluoksnis;

6. Orui laidus įkloto pagrindas pagamintas iš celiuliozės;

7. Lipni juostelė atkartojanti moters kūno linijas.

„Winalite kompanijos higieniniai įklotai“ siunčiami šiomis savybėmis:

1. Pagaminti iš natūralių medžiagų (suyra gamtoje);

2. Kiekvienas įklotas sandariai supakuotas;

3. Laidūs orui;

4. Kelis kartus geriau nei įprasti įklotai sugeria skystį, paviršius lieka sausas;

5. Profilaktiniai: panaudojami užpatentuota anijonų nanotechnologija, kurios padeda stabilizuoti pH, stiprinti imunitetą.

Pagrindinės higieninių įklotų su anijonų juostele charakteristikos:

1. Įklotai suteikia sausumo ir gaivumo pojūtį, praleidžia orą ir nevaržo judesių.

Anijoniniai įklotai susideda iš trijų sluoksnių; viršutinio, absorbuojančio ir apatinio. Įkloto paviršius susideda iš ypač plonos medvilnės, kuri leidžia jums jaustis sausai ir komfortabiliai ir saugo odą nuo sąlyčio su drėgme. Pralaidus orui vidurinysis sluoksnis turi galingą absorbuojamąją medžiagą, kuri paverčia skystį į žėlę, panaikindama nemalonų lipnumo pojūtį. Apatinysis sluoksnis taip pat praleidžia orą, o tai leidžia vandens molekulėms dujų pavidalu lengvai garuoti į išorę; šis sluoksnis atlieka ventiliacines funkcijas, efektyviai susidoroja su nemaloniu drėgmės, atsirandančio tarp įkloto ir kūno, sudarydamas sausumo ir gaivumo pojūtį.

2. Kurdama įklotus Winalite kompanija naudoja efektyvią absorbuojančiąją medžiagą, kad jūs jaustumėtės maksimaliai patogiai.

Absorbuojamasis įklotų sluoksnis sudarytas iš efektyvios super sugeriančios medžiagos, paviršiaus, užkertančio kelią pratekėjimui. Kai skystis prasiskverbia iš viršutinio sluoksnio į absorbuojamąjį pasluoksnį, jis čia sulaikomas, nes sugeriamasis sluoksnis neleidžia jam sunktis toliau. Jūs galite pasitikėti savimi, nebijodami pratekėjimo ir gyventi aktyviai, kaip ir esate įpratę.

3. Winalite produkcija atitinka visas sanitarines normas ir užkerta kelią infekcijų atsiradimui.

“Sausumas, švara ir oro prieinamumas” – tai trys pagrindiniai moters atsinaujinančios sistemos higienos principai; pats pagrindinis iš jų – žinoma, švara.

Sanitariniai reikalavimai gamyboje:

1. Griežtai stebima pirminius medžiagų kiekius ir jų pagrindines charakteristikas.

2. Bendrovės „Winalite kompanija“ naudotos hermetiškos automatinės apdirbimo ir prekių pakavimo mašinos, atitinkančios šiuolaikinių normų ir kainų perdirbimo procesą.

3. Kad į pagamintą produkciją nepatektų nešvarumai ir bakterijos, supakuojami higieniniai įklotai į hermą, lengvai atidaromi į pakuotes .lęšiai

VYNAS

Facebook