Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Antiradiaciniai papuošalai

Antiradiacinio kaklo papuošalo kaina – 87 € 
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Jei jūs nuolat dirbate kompiuteriu ar esate šalia EMS (elektromagnetinių spindulių) šaltinio, rekomenduojame įsigyti JOKOYO papuošalą – apsaugos priemonę nuo EMS!

Elektromagnetinės spinduliuotės įtaka sveikatai

Elektromagnetinės spinduliuotės įtaka sveikatai priklauso nuo dažnio, laukų intensyvumo ir poveikio trukmės.

Pagrindiniai elektromagnetinių spindulių šaltiniai – nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai, serveriai, mobilieji telefonai ir antenos, interneto siųstuvai, imtuvai, mikro bangų krosnelės. Šiuo metu visos pagrindinės žmonijos egzistencijos formos (kaip bankų sistema, medicina, lėktuvų skrydžiai, nacionalinio saugumo technika, gynybos technika) yra ypač glaudžiai susijusios su kompiuteriais, internetiniais tinklais, kosmose esančiais palydovais ir naujausiomis technologijomis. Visi šie prietaisiai, esantys virš mūsų ore ir kosmose, skleidžia žmogaus sveikatai pavojingas EMS.

EMS erdvės fotografijaspind0

Elektromagnetiniai laukai yra biologiškai aktyvūs – gyvi organizmai reaguoja į jų veikimą. Žmogus neturi atskiro jutimo organo, kuris tiesiogiai reaguotų į elektromagnetinę spinduliuotę (išskyrus optinį diapazoną, į kurį reaguoja akys).

Elektromagnetiniams laukams jautriausia yra:

  • Centrinė nervų sistema;
  • Širdies ir kraujagyslių sistema;
  • Endokrininė sistema;
  • Reprodukcinė sistema.

JOKOYO antiradiaciniai papuošalai yra pagaminti iš specialiai sukurto dirbtinio brangakmenio, kuris, dėka specialios formulės, gali sugerti elektromagnetines bangas. Šis brangakmenis yra ypatingai kietas, tankus, mažos kristalizacijos, blizgus, netoksiškas, atsparus šlifavimui, šilumai, korozijai ir neblunkantis. Be to, jis yra madingas ir rafinuotas. Be minėtų funkcijų, jis gali veiksmingai sugerti neigiamą elektromagnetinę spinduliuotę, užkirsti kelią elektromagnetinei taršai ir apsaugoti žmonių sveikatą. Elektromagnetinę spinduliuotę sugeriantis brangakmenis, esantis šiuose papuošaluose, gali būti lengvai apdorojamas ir inkrustuotas su auksu, sidabru, deimantais, cirkoniu, magnetu, germaniu, titanu ir kitomis medžiagomis.

JOKOYO antiradiacinio papuošalo sudėtis:

Dirbtinis brangakmenis, magnetas, germanio ir titano karoliukai.

JOKOYO antiradiacinio papuošalo funkcijos:

  • Apsauga nuo elektromagnetinės spinduliuotės;
  • Magnetų terapija.

JOKOYO antiradiacinis papuošalas turi tarptautinį ir nacionalinį patentą ir yra saugomas intelektinės nuosavybės teise. Medžiaga, iš kurios pagamintas elektromagnetinę spinduliuotę sugeriantis brangakmenis, turi išradimo patentą (Nr. ZL 97108989.2).
Antiradiacinė funkcija buvo išbandyta autoritetingos tarptautinių testavimų organizacijos (Moore testing organization).

JOKOYO antiradiacinius papuošalus gali naudoti visų amžiaus grupių žmonės. Šie papuošalai ypač rekomenduojami naudoti žmonėms, dirbantiems ligoninėse, mokslinių tyrimų, finansų, IT, elektronikos, telekomunikacijų, radijo ir kitose pramonės šakose. Taip pat žmonėms, kurie dažnai naudoja mobilų telefoną ir kompiuterį.
JOKOYO papuošalai ne tik apsaugo žmogaus organizmą nuo kenksmingo EMS spindulių poveikio, bet taip pat atlieka ir magnetų terapiją, kuri teigiamai veikia žmogaus organizmą, gerina kraujotaką.
JOKOYO antiradiacinio papuošalo negalima merkti į vandenį. Valyti sausu švelniu audiniu.

jokoyo-vyro-apyranke

Dėžutėje yra vienas antiradiacinis papuošalas JOKOYO

Facebook