Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Oro jonizatorius ACHELOUS

Mažmeninė vieneto kaina – 228 € 
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Šiandien nieko nereikia įtikinėti, kad kalnų, jūros
ar miško oras teigiamai veikia mūsų sveikatą. Jo nauda paaiškinama ne tik dideliu deguonies kiekiu, bet ir neigiamų jonų (anijonų) kiekiu. Gamtoje oras visada daugiau ar mažiau prisotintas tiek teigiamais, tiek ir neigiamais jonais (anijonais). Gryname miško ore yra 700 – 1500 anijonų 1cm3 oro centimetre, prie krioklių ar pajūryje didelio bangavimo metu neigiamų jonų (anijonų) kiekis kartais pasiekiamas net iki 50 – 100 tūkst. anijonų 1cm3.

Eksperimentais nustatyta, kad išorinis oras, patekdamas per orlaides, langus ar ventiliacijos angas, praranda beveik pusę kiekio anijonų. Likusi dalis prilimpa prie sienų, baldų ar kitų patalpoje esančių daiktų ir tokiu būdu žūsta. Naujausi oro apdorojimo metodai, jo valymas ir filtravimas, sunaikina visus iš išorinio oro patekusius anijonus ir tuo pačiu daro jį biologiškai negyvą. Patalpų ore lieka labai mažas anijonų kiekis.
Labai greitai patalpose mažėja anijonų, kai jose yra žmonių, kadangi žmogaus kvėpavimas yra ir teigiamų jonų išskyrimo šaltinis.
Taip pat eksperimentais nustatyta, kad teigiami jonai neigiamai veikia žmogaus organizmą, ypatingai nualintą ligų.

Veikimo principas:

• Oro jonizatorius Achelous imituoja gamtos reiškinius – orą po lietaus, griaustinio ar žaibavimo – mažame diapazone.

• Veikimo principas paremtas oro prisotinimu neigiamais deguonies jonais – anijonais.

• Oro jonizatorius skirtas patalpų oro išvalymui nuo dulkių, bakterijų ir grybelių taršos, taip pat oro praturtinimui neigiamais jonais – anijonais.

• Oro jonizatorius Achelous naudojamas esant blogai oro cirkuliacijai, automobiliuose, virtuvėje, miegamuosiuose ar skalbimo kambariuose.

• Prietaisas gali būti naudojamas 20 kv. m patalpoje.

• Kvėpuoti jonizatoriaus skleidžiamais anijonais rekomenduojama 30 – 35 cm. atstumu nuo prietaiso.

Produkto poveikis:

1. Oro jonizatorius Achelous pašalina ore esančias dulkes, augalų žiedadulkes, grybelius, virusus, vabzdžių plaušelius, naminių gyvūnų pleiskanas, pūkus bei nemalonius kvapus (tabako dūmus);

2. Oro jonizatorius Achelous pastatytas šalia stiprių elektrostatinių laukų šaltinių (veikiančio televizoriaus, kompiuterio monitoriaus), mažina jų skleidžiamų laukų sukurtą teigiamų krūvių įtampą;

3. Jonizatorius produkuoja aktyvų deguonį: anijonai veiksmingai suaktyvina deguonies molekules ore, todėl žmogaus organizmas gali jas lengviau absorbuoti;

4. Pagerina plaučių funkciją: žmogus įkvepia 20 proc. daugiau deguonies;

5. Sumažina kvėpavimo organų susirgimų, alergijų ir virusinių infekcijų riziką;

6. Padeda esant pervargimui, medžiagų apykaitos ir miego sutrikimams;

7. Pagerina kraujotakos, virškinimo ir imuninės sistemos darbą, ląstelių gyvybinius procesus;

8. Veikiant jonizatoriui, galima bendrauti su ligoniais, sergančiais virusinėmis ligomis, tokiomis kaip gripas, be rizikos užsikrėsti.

Savybės:

1. Kompaktiškas, patrauklaus dizaino;

2. Patogus vėjelio krypties reguliavimas;

3. Patogų naudojimą užtikrina mechaninis mygtukas ir infraraudonųjų spindulių nuotolinis pultelis;

4. Paprasta prižiūrėti ir patogu valyti;

5. Pritaikytas naudoti automobilyje.

Testavimo būdai:

1. Padėkite savo ranką 5 cm atstumu nuo angos. Skleidžiamas jonizuotas oras turi būti vėsus. Tuo pačiu metu galite užuosti gaivų vandens šaltinio kvapą.

2. Permatomame indelyje (apie 20x30x20 cm3) patalpinkite dulkių ir dūmų. Padėkite indelį priešais oro jonizatorių. Kai tik įjungsite prietaisą, dulkės ir dūmai greitai išnyks.

3. Padėkite oro jonizatorių patalpoje, kurioje jaučiamas savitas kvapas. Įsitikinsite, kad po tam tikro laiko kvapas išnyks.

Sertifikatai:

Sertifikavimo tarnyba: 3C pažymėjimas (Privalomasis sertifikavimas Kinijoje), CE, RoHS ir UL sertifikatai.

Pakuotėje – vienas Achelous oro jonizatorius.

Facebook