Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Sauskelnės kūdikiams

Šiuo metu neturime prekyboje!     

Sauskelnių vieneto kaina – 0.90 €
Vienos pakuotės kaina – 29 €
Lagamino (3 pakuočių) kaina – 87 €
Pristatymo mokestis į kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Winalite kompanijos Babycare sauskelnės sukurtos panaudojant naujausias patentuotas technologijas. Jų minkštas, natūralus viršutinis sluoksnis prisotintas žaliosios arbatos sėklų ekstraktu, kurio sudėtyje yra arbatos polifenolių, saponinų, skvaleno ir Omega 9 riebiųjų rūgščių. Tai unikalios natūralios sudedamosios dalys, kurios minkština viršutinį odos sluoksnį, stiprina odos audinius, palaiko kūno drėgmę, stabdo bakterijų dauginimąsi, mažina niežulį, išbėrimus, naikina nemalonų kvapą, mažina prakaitavimą – alergijos priežastį, todėl oda visada išlieka sausa ir sveika.

Pagrindinės savybės:

1. Apsauga nuo išbėrimo.

Sauskelnės, kurių viršutiniame sluoksnyje yra arbatos sėklų ekstrakto, padeda išvengti kūdikio odelės bėrimų.

2. Apsauga nuo bakterijų ir nemalonaus kvapo.

Arbatos sėklų ekstrakte esantys arbatos polifenoliai yra stiprūs antioksidantai ir turi antibakterinį poveikį.

3. Ypač plonos ir minkštos.

Plonas sugeriamasis sluoksnis yra minkštas, komfortabilus ir gerai sugeria skystį. Dėka savitos šio sluoksnio sandaros (kanalėlių sistemos), šlapimas pasiskirsto tolygiai ir neprateka pro šonus.

4. Gerai sugeriančios.

Natūrali polimerinė medžiaga sugeria ir „užrakina“ šlapimą, todėl vaiko užpakaliukas visą laiką išlieka sausas.

5. Pralaidžios orui.

Išoriniame sauskelnių sluoksnyje yra mikroskopinės skylutės, kurios praleidžia orą, bet nepraleidžia skysčio. Sauskelnės ,,kvėpuoja“, dėl to jų viduje nepakyla temperatūra, ir taip išvengiama vaikų sveikatos sutrikimų.

6. Nevaržo judesių.

„Velcro“ šoniniai lipdukai yra lengvai reguliuojami ir leidžia kūdikiui laisvai judėti.

Šlapime yra daug nitratų junginių, kurių sudėtyje yra koncentruotas azotas ir deguonis, tai skatina amoniako susidarymą. Amoniakas yra pagrindinė bėrimų, bakterinių infekcijų ir nemalonių kvapų atsiradimo priežastis.

Mokslinis Pagrindimas:

Yra daug priežasčių, dėl kurių ant kūdikio odelės atsiranda bėrimas, tačiau pagrindinis veiksnys yra amoniakas. Kūdikio šlapimas, veikiamas mikroorganizmų išskiriamų fermentų, yra skaidomas ir išskiria nemalonaus kvapo medžiagas. Daugumą nemalonių kvapų sukelia sulfidai, aminai, riebiosios rūgštys ir amoniakas. Amoniakas susidaro dėl šlapalo rūgimo veikiant fermentui ureazei. Iš vienos šlapalo molekulės gali susidaryti dvi amoniako molekulės.

H2N – C – NH2 + 2H2O – → 2NH3 ↑ + H2CO3

Amoniakas turi ne tik nemalonų kvapą, bet taip pat gali keisti odos pH terpę nuo silpnai rūgštinės į silpnai šarminę. Tai labai kenkia išoriniam dengiamajam odos audiniui – epidermiui. Dėl odos sudirginimo, paraudimo gali vystytis dermatitas ir bakterinės infekcijos, ypač daug žalos padarančios jautriai kūdikio odelei.

Kompanijos Winalite Babycare sauskelnių natūralios medvilnės paviršinis sluoksnis yra prisotintas žaliosios arbatos sėklų ekstraktu, kurio sudėtyje yra šios veikliosios medžiagos:

Babycare sauskelnių dydžių lentelė:

Dydis

Produkto kodas

Kūdikio svoris

Kiekis 1-noje pakuotėje

Lagaminas

S

DC010501CN

3-8 kg

34

3 pakuočių rinkinys

M

DC010502CN

6-11 kg

30

3 pakuočių rinkinys

L

DC010503CN

9-14 kg

24

3 pakuočių rinkinys

XL

DC010504CN

>12kg

20

3 pakuočių rinkinys

Lagamine yra:

3 pasirinkto dydžio Babycare sauskelnių pakuotės.

Facebook