Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

GĖRIMAS – IDEALI FIGŪRA

Gėrimo kaina 30 dienų – 87 €
Gėrimo kaina 15 dienų – 47 €
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

Gėrimas – IDEALI FIGŪRA!

Maisto pakaitalas lieknėjimui – populiariausias pasaulyje būdas numesti svorį. Šis būdas apjungia mitybos reguliavimą, akivaizdų poveikį ir patogų vartojimą.
„Ideali figūra“ – tai gėrimas, skirtas svorio kontrolei, apetito mažinimui ir pilnavertei mitybai. Gėrimas praturtintas vandenyje tirpiomis maistinėmis skaidulomis „Roket“, mažina apetitą, suteikia sotumo jausmą, taip užkertant kelią persivalgymui.
Į gėrimo sudėtį įeinančiose žolelėse esančių fermentų dėka (amorfofalo, kasijos, batato ir mėlynių) susiformuoja „riebalų atskyrimo elementas“. Riebalų perteklius išsiskiria, skaidosi, ir yra gerinama medžiagų apykaita (metabolizmas). Visos kūno dalys – pilvas, liemuo ir klubai lieknėja tolygiai, lengvai ir greitai.
„Ideali figūra“ padeda sumažinti kraujo spaudimą, cholesterolio kiekį, gerinti sveikatą.

Rinkoje pateikiamos įvairios maistinės skaidulos savo kokybe negali prilygti „Roket“. „Roket“ privalumas – didelis maistinių skaidulų kiekis: 82 – 88%. Toks aukštas skaidulų lygis, esant minimaliam cukraus ir kalorijų kiekiui, lengvai pasisavinamas organizmo, išskiria žymiai daugiau energijos ir skatina geresnį virškinimą.
Preparate „Ideali figūra“ esančios vandenyje tirpios maistinės skaidulos apsaugo nuo nesaikingo maisto vartojimo ir užkerta kelią nutukimui. Išbrinkdamos skrandyje ir didindamos suvalgyto maisto tūrį, skaidulos sukuria sotumo iliuziją. Maistinės skaidulos yra higroskopiškos, o tai turi teigiamą poveikį virškinamam maistui, skystina maistą. Savo ruožtu, yra skystinamos išmatos, kurios daug aktyviau juda storąja žarna. Žmonėms, kenčiantiems nuo vidurių užkietėjimo ir dėl to patiriantiems daug skausmo, tai yra didelis palengvinimas. Taip pat maistinės skaidulos padeda išvengti daugelio storosios žarnos ligų, atsirandančių dėl to, kad jos gleivinė nuolat liečiasi su medžiagų apykaitos produktais, su toksinais ir kancerogenais, užteršiančiais maistą.
„Ideali figūra“ (maisto pakaitalas) užtikrina pilnavertę mitybą ir sveiką lieknėjimą. Reguliuoja subalansuotą baltymų, riebalų, angliavandenių, maistinių skaidulų, vitaminų, mineralų ir mikroelementų vartojimą, užtikrina svorio metimo procesą be badavimo, diarėjos, mitybos įpročių pokyčių. Mažina nuovargį, neleidžia pakartotinai priaugti svorio.

Pasaulio Sveikatos Organizacija rekomenduoja maisto pakaitalą sveikam svorio metimui

Maisto pakaitalas „Ideali figūra“ – tai tobula mityba, norint sulieknėti ir laikytis sveiko gyvenimo būdo.

Septyni preparato „Ideali figūra” RH8 ypatumai:

       • Mažina apetitą ir didina maisto virškinimo laiką, suteikia ilgalaikį sotumo jausmą.
       • Drėkina energijos balansą, padeda išvengti storosios žarnos atrofijos.
       • Mažina cholesterolio kiekį, normalizuoja lipidų apykaitą ir kontroliuoja gliukozės kiekį.
       • Mažas cukraus kiekis ir mažas kaloringumas.
       • Patogu vartoti, sotu, skanu ir naudinga.
       • Skatina efektyvesnį mikroelementų įsiurbimą, ypač kalcio (Ca) ir magnio (Mg) įsiurbimą žarnyne, pašalina vidurių užkietėjimą,                 gerina mikroflorą.
       • Lengvai pasisavinamas, tirpus vandenyje, yra mažo klampumo.

Lieknėjimo etapai, vartojant maisto pakaitalą „Ideali figūra“

• Pradėjus vartoti: Atsiranda šilumos pojūtis kūne, mažėja apetitas. Gerėja veido odos spalva.
• Pavartojus vieną savaitę: Šilumos pojūtis kūne, akivaizdžiai sumažėja svoris (apie 1,6 kg), didėja odos elastingumas, mažėja vartojamo maisto kiekis.
• Pavartojus dvi savaites: Akivaizdus liemens apimties sumažėjimas. Organizmas kupinas energijos. Oda tampa lygi ir stangri. Vidutiniškai nukrenta iki 2,9 kg svorio.
• Pavartojus tris savaites: Liemuo, pilvas, klubai, rankos tolygiai lieknėja. Aplinkiniai pastebi Jūsų pokyčius. Vidutiniškai nukrenta iki 4,0 kg svorio.
• Pavartojus vieną mėnesį: Formuojasi liekna figūra, formos įgauna moteriškumą. Jus džiugina greitas ir sveikas lieknėjimas, vidutiniškai nukrenta apie 5,5 kg svorio.
• Pavartojus du mėnesius: Jums jau patinka sveikas gyvenimo būdas. Jūs pasitempusi, oda stangri, dingo nuovargis ir raumenų skausmai. Vidutiniškai nukrenta iki 10 kg svorio.
• Pavartojus tris mėnesius: Kūnas įgauna tobulas formas. Normalizuojasi riebalų apykaita, gerėja sveikatos rodikliai. Visame kūne atsiranda lengvumas. Medžiagų apykaita (metabolizmas) atstatyta. Vidutiniškai nukrenta iki 15 kg svorio.

Vartojimo rekomendacijos:

Suaugusiems po 1 pakelį per dieną, vietoj valgio. Vartojimo trukmė – 15 dienų.

Kontraindikacijos:

Nėštumo ir žindymo laikotarpis, ūmios skrandžio ir žarnyno infekcijos, uždegiminės žarnyno ligos, diarėja.

Laikymo sąlygos:

Laikyti sausoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių vietoje, ne aukštesnėje kaip 25°C temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Originali pakuotė:
2 dėžutės – 30 dienų.

Facebook