Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Kas yra Winalite

Apie Winalite kompaniją

Winalite įkūrėjas

Winalite valdybos pirmininkas ir mokymo sistemos ,,Sėkmė be ribų“ (,,Success Unlimited“) įkūrėjas Vincentas Chen gimė Chuačžou mieste, Guandun provincijoje. Baigęs Honkongo technologinį universitetą, jis gavo ekonomikos vadybos daktaro laipsnį. Vėliau jis užėmė Guandunsko ir Guančžousko lengvosios atletikos asociacijos vadovo ir Guandunsko sportinių šokių asociacijos viceprezidento pareigas. Vincentas Chen tapo Guandun provincijos meninės gimnastikos rinktinės garbės vadovu, nuolatiniu Guančžou miesto švietimo fondo nariu, Guančžou kultūros – tyrimų bendrijos pirmininko pavaduotoju ir nuolatiniu Tibeto autonominės Jujšu apygardos Cinchai provincijos pagalbos vaikams bendrijos garbės pirmininku.

Apdovanojimai ir garbės vardai

• Guančžuo miesto garbės pilietis;

• Niujorko miesto garbės pilietis;

• 2006 metais apdovanotas specialiu Kinijos apdovanojimu už didelį indėlį visuomenės vystymuisi;

• 2007 metais gavo apdovanojimą už pagalbą nepasiturintiems žmonėms Kinijoje;

• Geriausias patriotiškai nusiteikęs verslininkas;

• Nuolatinis Kinijos patriotinio elito organizacinio komiteto pagalbos visuomeniniam vystymuisi narys.

Pasaulinė sėkmė

Nėra jokių abejonių, kad bendras verslas gali atnešti laimę visai žmonijai. Savo veikloje kompanija nepamiršta ir moralinių aspektų – naudodama naujausias technologijas, įrodė žmogaus galimybių neribotumą ir dovanojo žmonėms meilę bei rūpestį.

Viso pasaulio centre

Per trumpą laiką kompanija Winalite sutelkė aplink save šimtus tūkstančių bendradarbių ir partnerių iš viso pasaulio. Šiems žmonėms pavyko padaryti tikrą sensaciją pasaulinėje rinkoje!

Tik per šešis mėnesius kompanija išplėtė savo veiklą 50 šalių. Kai veiklos mąstas ir rinkos paklausa išaugo, Winalite palaipsniui sukūrė diversifikuotą pasaulinio produkto strategiją ir pradėjo įvairių aukštųjų technologijų diegimą sveikatos priežiūros srityje, produktų gamybą ir tiekimą užsienio rinkoms. Winalite korporacija, pritraukusi aukštos kvalifikacijos vadybininkus ir marketologus visame pasaulyje, sujungusi naujausius sveikatingumo technologijų pasiekimus ir internetinę prekybą, yra žinoma kompanija visame pasaulyje ir yra stambiausių tarptautinių korporacijų 500 – tuke.

Winalite yra visos pasaulinės bendruomenės dėmesio centre. Šiuo metu korporacijoje dirba daugiau nei 1000 darbuotojų visame pasaulyje, įskaitant aukšto lygio personalo valdymo specialistus, turinčius didelę patirtį daugianacionalinių korporacijų valdyme. Dėka daugiau nei penkių milijonų distributorių, Winalite korporacija išplėtė savo veiklą 90 šalių ir atidarė 98 filialus. Winalite International mokslinių tyrimų, gamybos ir pardavimo, aukštųjų technologijų tarptautinė korporacija įkurta 2007 m. sausio mėnesį. Vystydamasi žaibišku tempu, kompanija Winalite užkariavo lyderio pazicijas internetinės komercijos srityje. ,,Winalite“ modelis“, ,,Winalite“ efektas“, ,,Winalite“ greitis“ ir ,,Winalite“ legenda“ tapo ekonomiškai stipri ir išplito visame pasaulyje. Winalite korporacija 2009 metais įsigijo amerikiečių kompaniją ,,FOR YOU”. Įsigijo Amerikos televizijos kanalą. 2013 metais įsigijo 51% akcijų ,,UNHWA“ kompanijos (įmonė orientuota į mokslinius tyrimus, užpatentavusi augalų kamieninių ląstelių gavybos ir naudojimo maisto, kosmetikos bei farmacijos pramonėje, technologijas). Specialistų nuomone, tokią nepaprastą sėkmę sąlygoja ne tik pasiekimai produkcijos, bendravimo, valdymo, serviso kultūros srityje, bet ir tokie faktoriai kaip šiuolaikinių ekonominių teorijų taikymas, racionalus resursų paskirstymas, humaniška vadyba.

Kompanija Winalite specializuojasi moteriškų higieninių įklotų gamyboje, kūrime ir realizacijoje ir yra šios srities lyderis. Kompanijos kūrėjų komandoje dalyvauja dešimtys žymių ekspertų ir mokslininkų. Gamykloje, kurios bendras plotas 100 000 kvadratinių metrų, išsidėstę daugiau kaip 60 vienetų pažangių automatizuotų pirminės žaliavos perdirbimo ir moteriškų įklotų gamybos įrengimų, kurie atitinka visus tarptautinius standartus.

Kompanijos misija

• Inovacijos;

• Internetinė prekyba;

• Abipusiai naudingas bendradarbiavimas;

• Ištikimybė įsipareigojimams;

• Atsidavimas;

• Sveikatingumo technologijos;

• Entuziazmas;

• Tarptautinė korporacija;

• Pasaulinio elito traukos centras.

Mūsų kompanijos strategija apjungia Kinijos išmintį, įžvalgumą ir racionalumą.

Mūsų užduotis – skatinti visuomenėje rūpestį dėl artimųjų, dovanoti žmonėms šilumą. Skirtingai nuo kitų sėkmingų kompanijų, Winalite verslas orientuotas į visuomenės gerbūvį. Su atsakomybe, supratimu prieš visuomenę ateina širdies šiluma, rūpestis dėl vartotojų ir geriausias jų poreikių patenkinimas, meilė žmonėms ir žinoma dosnumas!

Winalite International ėmėsi dalyvauti visose visuomenės gerovės veiklose. Winalite korporacija skiria pinigų ir produktų moterų organizacijoms, sveikatos įstaigoms, vaikų namams, bei teikia paramą švietimui ir remia skurstančius.

Korporacinė kultūra

Winalite technologijos, sukuriančios meilę.

Kompanijos prioritetai

• Rūpintis mūsų klientais, suteikiant jiems unikalias profesinio tobulėjimo galimybes;

• Kurti naują produkciją visuomenei;

• Korporacinės kultūros pagalba saugoti dvasines vertybes;

• Sukurti nuostabų, laisvą gyvenimą kiekvienam;

• Apglėbti visą pasaulį mūsų meilės galia.

Facebook