Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

LOVE MOON – ANION higieniniai įklotai su anijonais

Kasdieninių įklotų pakuotės kaina – 6 € 
Higieninių įklotų pakuotė (dieniniai, naktiniai) – po 6 €  (nėra prekyboje)
Kasdieninių įklotų lagamino kaina (16 pakuočių po 30 įklotų) – 83 €  
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas
Įsigyk produktą

 LO3VE MOON – ANION pirmieji higieniniai įklotai pasaulyje su anijonų juostele – ekskliuzyvinis produktas PDF failas

Winalite kompanijos higieniniai įklotai su anijonų juostele

“Winalite” kompanijos mokslininkai pirmieji sukūrė LO3VE MOON – ANION higieninius įklotus su anijonų juostele. Griežtai laikydamiesi tarptautinės kokybės valdybos sistemos standartų, 2008 metais gavome sertifikatą MKC9001(ISO9001): Tarptautinės Kokybės Valdybos Sistemos licenciją. Aukščiausios kvalifikacijos specialistų darbo dėka, “Winalite” kompanija padarė tikrą protrūkį anijoninių medžiagų tyrinėjimo ir panaudojimo sferoje. Pirma panaudojo anijonines medžiagas moteriškų įklotų gamyboje ir gavo keletą nacionalinių patentų. Anijoninių higieninių priemonių “Love Moon” serija rekomenduota Pasaulinės tradicinės kinų medicinos asociacijos, kaip aukštos technologijos produktas, o žymus Kinijoje Ženklinės produkcijos gamybos valdymo įvertinimo centras šią seriją pavadino “Pagrindiniu nauju Kinijos higienos gaminiu”. Guandos kiniečių kompanijų patikimumo tyrimų Asociacija pavadino mūsų kompaniją “Pavyzdine įmone”. Kinijos vartotojų teisių gynimo asociacija pavadino “Winalite” Kompanija, užsitarnaujančia vartotojų pasitikėjimą” ir suteikė “Aukštos kokybės pasitikėjimą užsitarnavusio gaminio” vardą. Tarptautinis kinų medicinos institutas pavadino mūsų gaminius “Geriausiu aukštos kvalifikacijos produktu”. Kinijos produkcijos kokybės kontrolės centras pripažino, kad “Winalite” produkcija atitinka CQGC kokybės standartą. Pagal “Atrankos ir pasiūlymo į pasaulinę rinką geriausio gaminio – 2006 Komitetą”. Šis Komitetas suteikė “Winalite” produkcijai garbingą teisę būti “išskirtiniu Šeštųjų Azijos Žiemos Žaidynių produktu”. Dėl “Winalite” kompanijos gaminio kokybės šis produktas tapo mėgiamas ir naudojamas moterų visuose penkiuose pasaulio kontinentuose. Mūsų gaminio kokybė ir gaminio žinomumas – pagrindas tolimesniam pastoviam mūsų verslo vystymuisi.

Winalite kompanijos higieninių įklotų su anijonais raida: LO3VE MOON – ANION, WinCare, WinIon.

L-W-WI

Tradicinių higieninių įklotų trūkumai

  • Gamyboje naudojami pigūs sintetiniai pluoštai (antrinės žaliavos);
  • Žaliavų paruošimo ir gamybos procese naudojamos toksinės cheminės medžiagos;
  • Dėl blogo pralaidumo orui susidaro anaerobinė terpė;
  • Sterilumo stoka gamyboje ir nesandarus įpakavimas.

Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis

  • 80% moterų kenčia nuo įvairių ginekologinių susirgimų;
  • 63% susirgimų atvejų susiję su nekokybiškų higienos priemonių naudojimu menstruacijų metu.

Dėl išvardintų priežasčių tradicinių įklotų paviršiuje susidaro itin palanki terpė daugintis patogeniniams mikroorganizmams, todėl norint išvengti ginekologinių susirgimų tradicinius higieninius įklotus reikia keisti kas 20 minučių

LO3VE MOON – ANION higieninių įklotų juostelėje įdiegta anijonų technologija:

 ANIJONAS, arba kitaip tariant neigiamai įkrautos dalelės, gyvybiškai reikalingos mūsų organizmui. Neigiami deguonies jonai (anijonai) – tai neigiamai įkrautas deguonies jonas, kurio atomas įgijo vieną arba daugiau elektronų. Neigiami deguonies jonai pasižymi visapusišku profilaktiniu sveikatinimo poveikiu žmogaus organizmui. Anijonai gerina funkcijas ir stiprina galvos smegenų veiksmingumą, didina darbingumą, gerina miego kokybę, padeda galvos smegenų audinių prisotinimui deguonimi. Be to, remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, anijonai akivaizdžiai praplečia kraujagysles, pašalina arterinius spazmus, mažina kraujo spaudimą, gerina širdies raumens maitinimą, padeda hipertonijos ir kitų širdies bei kraujagyslių ligų pagerėjimui.

Tyrimais įrodyta, kad anijonai lėtina kraujo tekėjimą, tuo pačiu ilgindami kraujo krešėjimo laiką, didina deguonies kiekį kraujyje, teigiamai veikia deguonies perdavimą organizmui, geresnį deguonies įsisavinimą ir panaudojimą. Anijonai didina mineralų (kalcio, natrio ir kalio) kiekį kraujyje ir valo kraują šarmindami organizmo terpę. Daugėjant kraujyje anijonų, ląstelių membranose vyksta medžiagų apykaita. Anijonai šarmina ir grynina kraują.

LO3VE MOON – ANION higieninių įklotų anijoninė juostelė, esant trims sąlygoms – šilumai, drėgmei ir judesiui – geba išskirti virš 6000 anijonų į 1cm3. Kai anijoninė juostelė išskiria didelį kiekį anijonų, išsiskiria jonizuotas deguonis, kuris neutralizuoja nepalankią anaerobinę terpę, aktyvina fermentų darbą, normalizuoja rūgščių – šarmų pusiausvyrą.

Winalite kompanijos higieninius įklotus LO3VE MOON – ANION rekomenduojame naudoti per „mėnulio dienas“ ir kiekvieną dieną, nes tai aukštos kokybės higienos ir ginekologinių ligų profilaktikos priemonė

Įklotai sudaryti iš 7-nių sluoksnių:

1. Minkštas ir švelnus natūralios medvilnės paviršius su piltuvėlio formos skylutėmis;

2. Unikali užpatentuota anijoninė juostelė, kuri efektyviai stabdo patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi – pagrindinę ginekologinių susirgimų priežastį;

3. Švelnus medvilninis sugeriamasis sluoksnis;

4. Unikali augalinės kilmės sugerianti medžiaga, gebanti absorbuoti kelis kartus daugiau skysčio, lyginant su įprastais įklotais;

5. Švelnus medvilninis sugeriamasis sluoksnis;

6. Orui laidus įkloto pagrindas pagamintas iš celiuliozės;

7. Lipni juostelė atkartojanti moters kūno linijas.

Winalite kompanijos higieniniai įklotai pasižymi šiomis savybėmis:

1. Pagaminti iš natūralių medžiagų (suyra gamtoje);

2. Kiekvienas įklotas sandariai supakuotas;

3. Laidūs orui;

4. Kelis kartus geriau nei įprasti įklotai sugeria skystį, paviršius lieka sausas;

5. Profilaktiniai: panaudota užpatentuota anijonų nanotechnologija, kurios pagalba stabdomas patogeninių mikroorganizmų dauginimasis, normalizuojama makšties pH, stiprinamas imunitetas.

Pagrindinės higieninių įklotų su anijonų juostele charakteristikos:

1. Įklotai suteikia sausumo ir gaivumo pojūtį, praleidžia orą ir nevaržo judesių.

Anijoniniai įklotai susideda iš trijų sluoksnių; viršutinio, absorbuojančio ir apatinio. Įkloto paviršius susideda iš ypač plonos medvilnės, kuri leidžia jums jaustis sausai ir komfortabiliai ir saugo odą nuo sąlyčio su drėgme. Pralaidus orui vidurinysis sluoksnis turi galingą absorbuojamąją medžiagą, kuri paverčia skystį į žėlę, panaikindama nemalonų lipnumo pojūtį. Apatinysis sluoksnis taip pat praleidžia orą, o tai leidžia vandens molekulėms dujų pavidalu lengvai garuoti į išorę; šis sluoksnis atlieka ventiliacines funkcijas, efektyviai susidoroja su nemaloniu drėgmės, atsirandančio tarp įkloto ir kūno, sudarydamas sausumo ir gaivumo pojūtį.

2. Kurdama įklotus Winalite kompanija naudoja efektyvią absorbuojančiąją medžiagą, kad jūs jaustumėtės maksimaliai patogiai.

Absorbuojamasis įklotų sluoksnis sudarytas iš efektyvios super sugeriančios medžiagos, paviršiaus, užkertančio kelią pratekėjimui. Kai skystis prasiskverbia iš viršutinio sluoksnio į absorbuojamąjį pasluoksnį, jis čia sulaikomas, nes sugeriamasis sluoksnis neleidžia jam sunktis toliau. Jūs galite pasitikėti savimi, nebijodami pratekėjimo ir gyventi aktyviai, kaip ir esate įpratę.

3. Winalite produkcija atitinka visas sanitarines normas ir užkerta kelią infekcijų atsiradimui.

“Sausumas, švara ir oro prieinamumas” – tai trys pagrindiniai moters atsinaujinančios sistemos higienos principai; pats pagrindinis iš jų – žinoma, švara.

Sanitariniai reikalavimai gamyboje:

1. Griežtai stebima pirminių medžiagų kokybė ir jų higienos charakteristikos.

2. Kad perdirbimo procese išvengtume žaliavos užteršimo, Winalite kompanija naudoja hermetines automatinio apdirbimo ir prekių pakavimo mašinas, atitinkančias visas šiuolaikines normas ir standartus.

3. Kad į pagamintą produkciją nepatektų nešvarumai ir bakterijos, supakuojami higieniniai įklotai į hermetinę lengvai atidaromą pakuotę.Lovemoonlentele

Facebook