Winalite International Kaunas
Jeigu norite su mumis susisiekti, prašome naudoti šią formą

Biomagnetinės apyrankės ir antkeliai

Biomagnetinės apyrankės ir antkelių komplekto kaina – 87 
Pristatymo mokestis į prekės kainą neįskaičiuotas

Įsigyk produktą

Biomagnetinių bangų sveikatinimo sistema

Judėjimas padeda išsaugoti jaunystę ir aktyvų ilgaamžiškumą, todėl stenkitės daugiau judėti. Nereikia laukti bet kurios ligos atsiradimo, kad pradėti atidžiai rūpintis savo
atramos-judėjimo sistemos būkle.

 Dėl šios priežasties mūsų apyrankių ir antkelių kompleksinis poveikis būtinas bet kuriam žmogui!

Apyrankė W02-01

Gaminys skirtas žmonėms, kenčiantiems nuo riešo sąnarių skausmo, sergantiems hidrartroze, reumatoidiniu artritu, o taip pat žmonėms, kuriems būtina riešo apsauga, atliekant fizinius pratimus

Gaminio funkcinės savybės:

•  Šis produktas skirtas kompleksinei fizioterapijai, naudojant šilumos terapiją (tolimojo spektro infraraudonąjį spinduliavimą) ir anijonus.
•  Tuo pat metu tai yra efektyvi apsaugos priemonė, atliekant fizinius pratimus.

Apyrankės konstruktyvinės savybės:

Šiame produkte yra naudojami anijonai. Pagaminta iš susipynusių pluoštų, kurie generuoja tolimojo spektro infraraudonąjį spinduliavimą, apyrankė išsiskiria elastingumu, faktūros subtilumu, suteikia komforto jausmą, gerai priglunda prie kūno, turi nepakartojamą koloritą.

Kanalų ir kolateralinių kraujagyslių išsidėstymas ant žmogaus riešo:

Riešas yra vienas svarbiausių žmogaus kūno dalių. Ant jo išsidėsto daug kolateralinių kanalų, yra lateralinis kanalas „pian-li“, išsišakoję grioveliai, svarbūs akupunktūriniai taškai, tokie kaip „chuei – czun“ ir „vaiguan“ trijų šildytuvų meridianuose, „jan-lao“ plonosios žarnos meridianuose.

Remiantis tradicine kinų medicina, apyrankė, pagaminta naujausių technologijų pagrindu, naudojant naujas funkcines medžiagas, yra skirta tolimojo spektro infraraudonojo spinduliavimo termoterapijai, kuri aktyvuoja kraujo cirkuliaciją energetiniuose kanaluose, taip veikiant riešo zonoje esančius akupunktūrinius taškus, skatinant kanalų atidarymą, šalinant kraujo sąstovį, pašalinant patogeninį vėją ir drėgmę iš organizmo.

Antkelis X04-01

Gaminys skirtas žmonėms, kenčiantiems nuo kelio sąnarių skausmo, sergantiems hidrartroze, reumatoidiniu artritu, o taip pat žmonėms, kuriems būtina
kelio zonos apsauga, atliekant fizinius pratimus.

Gaminio funkcinės savybės:

•  Šis produktas skirtas kompleksinei fizioterapijai, naudojant šilumos terapiją (tolimojo spektro infraraudonąjį spinduliavimą) ir anijonus.
•  Stiprus magnetinis laukas, konstrukcija, kurioje panaudoti priešpriešiniai poliai N/S; magnetinio lauko jėgos linijos suteikia galimybę giliai prasiskverbti į kelią.
•  Tuo pat metu tai yra efektyvi apsaugos priemonė, atliekant fizinius pratimus.

Antkelio konstruktyvinės savybės:

Šiame produkte yra naudojami anijonai. Pagamintas iš susipynusių pluoštų, kurie generuoja tolimojo spektro infraraudonąjį spinduliavimą, antkelis išsiskiria elastingumu, faktūros subtilumu, suteikia komforto jausmą, gerai priglunda prie kūno, turi nepakartojamą koloritą, apsaugo nuo patempimų.

Kojos – svarbiausia žmogaus atramos-judėjimo aparato dalis, o keliai yra pagrindinė judėjimo mechanizmo jungiamoji grandis. Pusė žmogaus kūno meridianų praeina pro šią zoną, joje išsidėsto svarbūs akupunktūriniai taškai, tokie kaip, pavyzdžiui, „czu-san-li“ skrandžio meridianuose, „jan-lin-ciuan“ tulžies pūslės meridianuose, kurie aktyvuojasi esant geltai, kartumui burnoje, pūtimo pojūčiui ir skausmui po šonkauliais, apetito sumažėjimui, pykinimui, vėmimui, pilvo pūtimui, „du-bi“ (po kelio dubeniu), „vei-čžun“, kurį galima naudoti, gydant visas juosmens ir nugaros ligas.
Remiantis tradicine kinų medicina, antkelis, pagamintas naujausių technologijų pagrindu, naudojant naujas funkcines medžiagas, yra skirtas gydymui, taikant magnetinio lauko jėgos linijas, tolimojo spektro infraraudonąjį spinduliavimą. Šis gaminys aktyvuoja kraujo cirkuliaciją energetiniuose kanaluose, taip veikiant kelio sąnarių zonoje esančius akupunktūrinius taškus, skatinant kanalų sušildymą ir atidarymą, šalinant kraujo sąstovį, pašalinant vėją ir drėgmę iš organizmo, esant nepalankioms klimato sąlygoms.

Įspėjimai:

  •  Šį gaminį atsargiai turėtų naudoti;
  •  Moterys nėštumo metu ir menstruacinio periodo metu;
  •  Žmonės, turintys sunkias traumas ir kraujavimus.

Gaminį draudžiama naudoti:

Žmonėms, sergantiems sunkios formos širdies nepakankamumu, turintiems implantuotus kardiostimuliatorius, sergantiems neoplastinėmis ligomis.
Tokie gaminiai, kaip mobilusis telefonas, rankinis laikrodis, lengvai įmagnetinami prietaisai turi būti padėti pakankamu atstumu nuo antkelio (saugus atstumas nuo 30 cm).

Pakuotėje: apyrankė ir antkelis – po 1 porą.
Dydžiai: M, L, XL.

Facebook